Instagram Gizli Hesap Görme 2022 Gizlilik Hesap Görme Sitesi

[output_post_excerpt]

Yazar

Yayınlanma tarihi

Son güncelleme

Instagram gizli hesap görme

Instagram gizli hesap görme 2022 ve özellikle Instagram gizlilik hesap görme işlemleri çok merak edilen konular arasında yer alıyor. Stalk kültürü, artık toplumda iyice yer etmeye başladı. Bir başkasının hayatına müdahil olma durumu, sosyal ağlar aracılığı ile de son derece popüler olmuş durumda.

Instagram gizlilik hesap görme yöntemleri de doğal olarak çok merak ediliyor ve araştırılıyor. Genel olarak bakıldığında Instagram gizli hikaye izleme özelliği ile kullanıcıların pek çok ihtiyacını karşılayabiliyor. Instagram gizli hesap görme sitesi arasında en popüler olanları size sunacağız.

Bu işlemleri yaparken çok dikkat etmekte fayda var. Çünkü çoğu gizlilik hesap görme sitesi, genelde kişilerin hesap bilgilerine erişmek istiyor. Bu hesap bilgileri çok da masum sayılmaz. Örneğin giriş yaptığınız kullanıcı adı, mail adresi ve şifreniz talep edilebiliyor. Böyle internet sitelerine Instagram şifrenizi yazdığınızda, direkt olarak yabancı kişilerin erişme ihtimaline karşılık dikkatli olmalısınız.

Instagram Gizlilik Hesap Görme

Instagram gizli hesap görme özelliği diye bir durum yerleşik olarak yoktur. Bunun için 3. taraf yazılımlar kullanmalısınız. Yani internet siteleri ya da mobil uygulamalar kullanarak, hesabını kapatmış olan kişilerin fotoğraf ve hikayelerine erişim sağlayabilirsiniz. Bu çok da zor bir işlem değil.

Instagram’da pek çok güvenlik açığı olduğu gibi, bunlar hızlı bir şekilde güncelleme yapılarak gideriliyor. Ancak her seferinde farklı açıklar kullanılarak hesap bilgilerine erişim sağlanabiliyor. Bu durumda hesabını gizlemiş olan kişilerin hesaplarına erişmek de mümkün olabiliyor.

Instagram gizlilik hesap görme sitesi ve uygulamaları neler?

 • Private Photo Viewer
 • Postegro
 • Liliapp
 • Eyezy

Instagram gizli hesap görme uygulamaları ve bazıları da siteden oluşan bir liste paylaştık. Bu listenin sitemiz ile herhangi bir bağlantısı olmadığı gibi, güvenilirlik konusunda bir bilgimiz de mevcut değil.

Bu sebeple, bu tür güvenilirliği belli olmayan internet sitelerini kullanırken gerçek hesabınız ile giriş yapmayın. Yani Instagram üzerinden sahte (fake) bir hesap oluşturup, bu şekilde giriş yapın.

Instagram Gizli Hesap Görme 2022

Instagram gizli hesap görme uygulamaları çok güvenilir olmadığı gibi, hesap bilgilerinizi de tehdit edebilecek şekilde dizayn edilmiştir. Yani çoğu uygulama, hesabınız ile giriş yapmanızı ve Instagram hesabınızı eşleştirmenizi istiyor. Bunu gizlilik dahilinde yapmak isterseniz, sahte hesap kullanmalısınız.

Sahte hesap açmak için Instagram.com adresini ziyaret edebilir ve sorunsuz bir fake hesap oluşturabilirsiniz. Böylece, mevcut hesabınızın bilgilerini de riske atmamış olursunuz. Instagram gizli hesap görme nasıl yapılır diyorsanız, Instagram gizli profili görme yöntemlerini anlatacağız.

Gizli Instagram hesabı görme uygulaması nasıl çalışır?

 • Gizli Instagram profili görme uygulamasına giriş yapmalısınız,
 • Giriş yaptıktan sonra oluşturduğunuz sahte profil ile oturum açın,
 • Ardından gizli hesabı görmek istediğiniz kişinin kullanıcı adını yazın
 • Örnek: @kullaniciadi
 • Kişinin geçmiş hikayeleri, gizli hikaye izleme özelliği ve fotoğrafları karşınızda!

Instagram gizli hesap görme APK olarak telefona da indirilebilir.

Instagram gizlilik hesap görme uygulaması telefona indirmek için alttakileri kullanabilirsiniz. Instagram gizli hesaba bakma ve profili görme yöntemleri, mobil uygulamalarda daha iyi çalışmaktadır.

Instagram Gizlilik Hesap Görme APK

 • Bestwhozi
 • Postegro
 • Liliapp

Instagram kapalı profili açma, Instagram kapalı profillere bakma yöntemleri aynı şeydir. Üstte verdiğimiz uygulamaları kullanarak kişinin kullanıcı adını yazarak geçmiş hikayelerine ve fotoğraflarına bakın.

Instagram Gizli Hesap Görme Bestwhozi

Instagram için en yaygın kullanılan uygulamalardan birisi tahmin edeceğiniz üzere Bestwhozi. Bu uygulama sayesinde profilleri kapalı olsa bile kişilerin fotoğraflarını görebilir, hikayelerini izleyebilirsiniz.

Bestwhozi APK İndir ve Gizli Hesaba Bak!

İNSTAGRAM GİZLİ HESAPLARA BAKMA // BESTWHOZİ İLE GİRİŞ // GÜNCEL

Kullanıcılardan alınan geri bildirimler sayesinde, şimdilik mobil uygulamanın APK olarak çalışmadığını öğrendik. Bu sebeple şimdilik internet girişini kullanmak çok daha hızlı ve pratik bir yöntemdir.

Bestwhozi web girişi ile gizli profile nasıl bakılır?

İşlem bu kadar basit. Instagram hesabınız ile giriş yaptıktan hemen sonra profiline bakmak istediğiniz kişinin kullanıcı adını yazmanız yeterli olacaktır. Kullanıcı adını yazdıktan sonra kişinin hem geçmiş, hem de güncel olarak paylaşmış olduğu içeriklere ulaşabilirsiniz. Tamamı karşınızda olacak.

Bir kez daha hatırlatmakta fayda var. Eğer hesabınızın güvenliği konusunda problem yaşamak istemiyorsanız, mutlaka sahte bir hesap oluşturmalı ve anlattıklarımızı sahte hesapla yapmalısınız.

Liliapp Gizli Hesap Görme

Yine en çok tercih edilen ve kullanılan uygulamalardan biri olan Liliapp APK, Instagram üzerinde görüntüleme yapmanız için yardımcı olan uygulamalardan biridir. Liliapp web girişi ve mobil uygulaması sayesinde, bir Instagram kullanıcısı profilini gizlemiş olsa bile rahatlıkla onu görebilirsiniz.

Bu tür uygulamalar, genelde veri işleme yöntemi kullandıkları için doğrudan güncel içeriklere değil, kişinin arşivlemiş olduğu ve aynı zamanda eskiden atıp süresi dolan hikayeleri de izlemenize yardımcı olur. Yani bir kişinin geçmiş fotoğrafları ve hikayelerini izlemek için de kullanabilirsiniz.

Instagram gizlilik hesap görme LiliApp nasıl çalışır?

 • Liliapp uygulamasına giriş yapın,
 • Sisteme giriş yapmak için bir Instagram hesabı kullanın,
 • Instagram hesabı ile giriş yaptıktan sonra kullanıcı seçin,
 • @kullaniciadi yazarak kişinin profiline erişim sağlayabilirsiniz.

Instagram’da profillere bakmak işte bu kadar kolay. Aynı zamanda internet siteleri üzerinden de, herhangi bir uygulama indirmeden hesaplara bakmak mümkün. Aynı zamanda bazı internet siteleri, hesap ile giriş yapmanıza gerek kalmadan, sadece kullanıcı adı yazarak işlem yapmanızı sağlar.

Instagram Gizli Profile Bakma Sitesi

Private Photo Viewer isimli internet sitesi, internet üzerinden herhangi bir mobil uygulama indirmenize gerek kalmadan Instagram gizlilik hesap görme yöntemini kullanmanıza yardımcı olur. Bu internet sitesine girdiğinizde, herhangi bir indirme işlemi yapmadan nasıl göreceğinizi size anlatacağız.

Çoğu Instagram kullanıcısı, hesapların güvenliğini tehdit altına almak istemez. Bu sebeple ve özellikle de hesap güvenliği gerekçesi ile hesaba giriş yapma yolunu tercih etmiyor. Ancak bunu aşmak için de sahte hesap oluşturmak mümkün olacaktır. Yine de alttaki gibi Gizlilik hesap görme yapılabilir.

Is it Possible To View Private Instagram Account Without Following Them? - Howtosolveit

Instagram gizlilik hesap görme sitesi

 • Instagram gizli profili görme sitesine giriş yapın,
 • Profilini görmek istediğiniz kişinin kullanıcı adını yazın,
 • Kullanıcı adının başında @ olmasına özen gösterin.

Kişinin tüm fotoğraf ve videoları internet sitesinde görüntülenecektir. Aynı zamanda bu fotoğrafları ve hikayeleri bilgisayarınıza da indirebilirsiniz. Sistem şimdilik ücretsiz ve herkese açık şekilde yayında.

Instagram Gizli Hikaye İzleme Özelliği

Instagram, her geçen gün yaptığı güncellemeler ile kullanıcılarına birbirinden farklı özellikler sunmaya devam ediyor. Instagram gizli hikaye izleme yöntemleri sayesinde siz de bir kişinin hikayesini izleyebilir, karşı tarafın hikayenizi izlediğinden haberdar olmamasını sağlayabilirsiniz. Nasıl mı?

Yukarıda vermiş olduğumuz özellikleri ve Instagram gizlilik hesap görme yöntemlerini kullanarak yapabilirsiniz. Öncelikle sahte hesap oluşturmanız gerekiyor. Hemen ardından oluşturduğunuz sahte hesap ile gizlilik hesap görme uygulamalarına giriş yapın. Sonra siz kişinin hikayelerini izleseniz bile, karşı tarafın bundan haberi olmayacaktır. Böylece Instagram gizli hikaye izleme yapabilirsiniz.

Instagram Gizlilik Hesap Görme 2022

Instagram gizlilik hesap görme yöntemleri, genelde bu tür uygulamaları kullanan kişiler arasında çalışır. Yani bir Instagram kullanıcısı, böyle bir uygulama kullanıyorsa verileri işlenmiş demektir. Daha sonra hesabını gizlese bile, bu tür uygulamalar yaptığı değişiklikleri kayıt altına alabiliyor.

Bizlere sundukları bu hizmetler sayesinde ise çok rahat bir şekilde Instagram gizlilik hesap görme ve Instagram’da gizli profillere bakma yöntemlerini kullanmış olacağız. İşte yazımızın tüm bölümlerinde söz etmiş olduğumuz “Sahte hesap kullanın” uyarısı bu aşamada çok geçerli bir sebep gibi görünüyor. Kendi hesaplarınızı kullanarak bu tür uygulamalara giriş yaptığınızda, sizin de hesabınız gizlenemez.

Gizli hesaba bakma konusunda aklınıza takılanları bize sorabilirsiniz.

Instagram gizlilik hesap görme yöntemi sadece internet üzerinden ve mobil uygulamalar aracılığı ile çalışmaktadır. Bu sebeple işlemlerinizi yalnızca mobil uygulamalardan değil, PC’den de yapabilirsiniz.