Web Güvercin Giriş 2022 Yemek Sepeti Portakal Giriş

[output_post_excerpt]

Yazar

Yayınlanma tarihi

Son güncelleme

Web Güvercin Giriş

Web Güvercin giriş sitesi 2023 yılında çok merak edilen konular arasındadır. Yemek Sepeti’nin bizzat geliştirmiş olduğu uygulamalardan biri olan Web Güvercin giriş bağlantısı ile ön plana çıkıyor. Web Güvercin portalına giriş yapmak için, Yemek Sepeti ağına kayıtlı olmanız gerekiyor. Yani Yemek Sepeti’nde hizmet veren restoranlar için sipariş ve iletişim takip uygulamasıdır.

Web Güvercin, Yemek Sepeti sistemine kayıtlı olan yani yemek sepeti üzerinden sipariş alan restoranlar için geliştirilmiş bir uygulamadır. Restoran girişi yapmak, Yemek Sepeti siparişlerini takip etmek için gereklidir. Hem sipariş takibi, hem de müşteri iletişimleri için Web Güvercin girişi yapmak gerekiyor.

Web Güvercin Giriş

Web Güvercin giriş linki, Yemek Sepeti sipariş takibi ve restoran giriş yöntemidir. Yemek Sepeti restoran girişi yapmak istiyorsanız, vereceğimiz bağlantı sayesinde hızlı bir şekilde e-posta – şifre ile girebilirsiniz.

Doğrudan Yemek Sepeti tarafından geliştirilen ve restoranların kullanımına sunulan Web Güvercin, pek çok açıdan kolaylık sağlıyor. Restoranların aldığı siparişler ve siparişlerin takibi bu uygulama üzerinden yapılıyor. Bu uygulama, aslında yemek sepetine kayıtlı tüm restoranların takibi için de çok önemli.

Yemek Sepeti üzerinden sipariş alan tüm restoranlar, bu uygulama üzerinden sipariş topluyor. Yemeksepeti.com üzerinden alınan siparişler, direkt Web Güvercin aracılığı ile restoranlara iletilir.

Web Güvercin Portakal Giriş 🍊

Yemek Sepetine kayıtlı tüm üye işyeri olan restoranlar, tüm restoran işlemlerini Portakal üzerinden yapabilir. Portakal, restoranların ürün takibi yapabileceği alandır. Yemek Sepeti Portakal giriş üzerinden hem menü düzenleyebilir, hem de yeni menüler oluşturup ekleyebilirsiniz. Fiyatlar da buradan belirlenir.

Web güvercin portakal giriş linki ile siz de restoran girişi yapabilir ve sipariş takibine başlayabilirsiniz. Elbette bu sayfaları kullanmak için ilk olarak Yemek Sepeti partneri yani restoran girişi yapabilecek seviyede olmalısınız. Bunun için de vereceğimiz ilgili başvuru sayfalarını kullanabilirsiniz.

Web Güvercin – Portakal Sipariş Takip Nasıl Yapılır?

Web Güvercin sipariş takip uygulaması olduğundan, restoran girişi yaparak ilgili siparişleri takip edebilirsiniz. Yemeksepeti.com üzerinden kişiler sipariş verdiğinde, Yemek Sepeti bu siparişleri size Web Güvercin ve Portakal aracılığı ile iletiyor. Siz de sipariş takibini Web Güvercin üzerinden yapıyorsunuz.

Bu sebeple üye işyeri olan, yemek sepetine kayıtlı tüm restoranlar web güvercin kullanıyor. Web üzerinden web güvercin giriş bağlantısını kullanarak hızlı bir şekilde giriş yapabilirsiniz. Bu sayfanın sürekli açık kalması halinde, yeni sipariş geldiğinde bildirim zili çalacak ve sizi uyaracaktır.

Web Güvercin sipariş takibi nereden ve nasıl yapılır?

  • Web Güvercin internet sitesine giriş yapılır,
  • Üye işyeri restoranlar buradan tüm sipariş takibini yapabilir,
  • Yeni sipariş bildirimleri de bu sayfadan gelir,
  • Sipariş takibi sol menüden seçilerek yapılır.

Web Güvercin Giriş Yap

Üstte vermiş olduğumuz adreslerden olan https://siparistakip.yemeksepeti.com/auth/login bağlantısını kullanarak, Web Güvercin giriş yap işlemini tamamlayabilirsiniz. Bu sayfada sizden istenen bilgiler:

  • Kayıtlı e-posta adresi,
  • Şifre.

Bu bilgiler kullanılarak Yemek Sepeti portakal giriş yap işlemi tamamlanır.

Web Güvercin portalı, sadece kayıtlı restoranlar tarafından kullanılabilir.

Web Güvercin Kayıt Nasıl Yapılır?

Web güvercin kayıt işlemi, ilinizde bulunan yetkililer tarafından yapılmaktadır. Yemek Sepeti işletmesi olmaya uygun iseniz, yetkili kişiler gerekli tüm belgeleri sizden alacak ve işlemleri tamamlayacak.

İşlemlerin tamamlanmasından hemen sonra Web Güvercin giriş şifresi ve Portakal giriş şifresi alabilirsiniz. Daha sonra bu bilgileri kendinize göre yeniden değiştirebilir ve kullanabilirsiniz.

Yemek Sepeti Web Güvercin Müşteri Hizmetleri

Yemek Sepeti kullanıcılarının yaşadığı sorunlar gibi, restoranlar da firma ile iletişim kurarak sorunlarını çözmek isteyebiliyor. Bu gibi durumlarda direkt olarak Yemek Sepeti Web Güvercin giriş müşteri hizmetleri telefon numarasını kullanarak anında işlem yapabilirsiniz. İletişim bilgileri aşağıda yer alır.

Web Güvercin iletişim bilgileri ve müşteri hizmetleri numarası:

  • Web Güvercin Müşteri Hizmetleri: 0212 359 18 00
  • Müşteri hizmetleri: 444 54 45
  • Mail adresi: teknikdestek@yemeksepeti.com

Web Güvercin Paneli Restoran Girişi

Web Güvercin paneline ve Yemek Sepeti Portakal paneline giriş yapmak istiyorsanız, ilk olarak partner sayfalarını kullanarak kayıt olmanız gerekiyor. Kayıt işlemleri form olarak yapılabilir. Form doldurduktan sonra ilinizde bulunan Yemek Sepeti yetkilisi işletmenizi ziyaret edecek ve uygunluğunuzu kontrol edecek.

Yemek sepeti restoran kaydı için: https://partner.yemeksepeti.com/

Yemek Sepeti partner kaydı, restoran kaydı anlamına gelmektedir.

Yemek Sepeti Portakal Giriş

Yemek Sepeti portakal uygulaması giriş linki ve giriş yapmak için buraya tıklayın adımında bahsettiğimiz şekilde, menü değişiklikleri ve sipariş takibinde kullanılır. Eğer menü üzerinde değişiklik yapmak ve yeni ürünler eklemek istiyorsanız, Yemek Sepeti portakal giriş yapmak gerekiyor. Aynı zamanda diğer değişiklik işlemleri için de Yemek Sepeti web güvercin giriş yap bağlantısını kullanın.

Yemek sepeti restoran girişi yapmak istiyorsanız, Web Güvercin giriş bağlantısını kullanın. Yemek Sepeti restoran girişi sadece Portakal ve Web Güvercin uygulamaları üzerinden sağlanmaktadır.

Web güvercin giriş yapmak için yazımızdaki yönergeleri izleyebilirsiniz.

Yemeksepeti Portakal Ürün Ekleme Nasıl Yapılır?